Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe - wyniki

Rok 2016/2017

Laureat WOS....................................Julia Frączek III

Laureat WOS...................................Wojciech Ćwikowski III

Laureat język polski.........................Wojciech Ćwikowski III

Laureat język angielski.....................Piotr Górka III

Laureat jezyk angielski.....................Jakub Wrona III

Finalista język angielski...................Paulina Tokarska III

Finalista geografia............................Aleksandra Pytlarz III

Finalista WOS..................................Agata Kubat III

 

Rok 2015/2016

 

Laureat WOS....................................Weronika Grzybczyk III

Finalista geografia............................Antoni Anczyk III

Finalista geografia............................Jan Babiński III

Finalista biologia..............................Dariusz Szołtys III

Finalista język polski........................Wojciech Ćwikowski II

 

Rok 2014/2015

 

Laureat język polski........................Weronika Grzybczyk II

Laureat geografia............................Zofia Sieroń III

Finalista język polski.......................Anna Michalik II

Finalista WOS..................................Łukasz Midor III

Finalista biologia..............................Izabela Kisielowska III

 

Rok 2013/2014

Laureat matematyka........................Artur Wójcik III 

Laureat biologia.............................Paweł Pokorski III

Laureat WOS..................................Maria Błach III  

Laureat WOS..................................Paweł Pokorski III 

Laureat WOS..................................Artur Wójcik III 

Finalista geografia..........................Antoni Ruszkiewicz III


Rok 2011/2012

Laureat język polski........................Katarzyna Pado III

Laureat język polski.......................Paulina Lipowska III

Laureat język polski.......................Zuzanna Łozowska III

Laureat język polski.......................Aleksandra Pisarek III

Laureat biologia.............................Mateusz Duda III

Laureat geografia...........................Maciej Tomalski III

Laureat język niemiecki.................Johannes Świerkot II

Laureat chemia..............................Piotr Poprawai III

Laureat matematyka......................Przemysław Gepfert III

Finalista język angielski.................Dominik Majer III

Finalista język niemiecki................Maciej Tobiasz II

 

Rok 2010/2011

Laureat biologia...................................Przemysław Bryl III

Laureat biologia...................................Tomasz Radziejewski III

Laureat biologia...................................Krzystof Duda III

Laureat historia....................................Kamil Sowa III

Laureat historia....................................Maciej Tobiasz I

Laureat język angielski.......................Jakub Tustanowski III

Laureat matematyka...........................Piotr Domaradzki III

Laureat język polski............................Jakub Tustanowski III

Laureat chemia.....................................Kamil Sowa III

Finalista geografia...............................Piotr Domaradzki III

Finalista język angielski.....................Przemysław Bryl III

Finalista język angielski.....................Agnieszka Balejko III

 

Rok 2009/2010

Laureat języka polskiego....................Małgorzata Bednarz III

Laureat biologia...................................Małgorzata Bednarz III

Laureat biologii....................................Katarzyna Minoł III

Finalista geografia...............................Monika Dziura III

Finalista biologii..................................Przemysław Bryl II

Finalista biologii..................................Kamil Kempa III

Finalista matematyka..........................Piotr Domaradzki II

 

Rok 2008/2009

Laureat biologii....................................Agata Staroń III

Laureat języka polskiego....................Michał Porzycki III

Finalista geografii................................Agata Staroń III

Kontakt

Jesteśmy szkołą z klasą

Szkoła Podstawowa nr 28
w Katowicach

Adres:
ul. Gen. Zygmunta Waltera Jankego 160
40-614 Katowice

Tel./FAX: (32) 202 82 12
     798 765 019

E-MAIL: g20@op.pl

Biblioteka

Statystyki strony

791384
DzisiajDzisiaj437
WczorajWczoraj1365
W tym tygodniuW tym tygodniu1802
W tym miesiącuW tym miesiącu15975
Od początkuOd początku791384
Witaj 54.167.250.64
US